Zobacz również

Taski - maszyny czyszczące wysokiej klasy

Taski - maszyny czyszczące wysokiej klasy

Taski oferuje maszyny czyszczące wysokiej klasy. Które są szczególnie warte zainteresowania?

 

Taski Swingo 755B to urządzenia służące do czyszczenia twardych posadzek, w szczególności o małej oraz średniej powierzchni. Doskonale sprawdzają się między innymi na płytkach podłogowych, kamieniu, betonie, czy też PCV. Sprzęt wyposażony jest w wiele udogodnień, które skutecznie ułatwiają pracę z nim. Odpowiednia rękojeść sprawia, że z łatwością mogą z niego korzystać osoby o różnym wzroście. Właściwie dobrana szczotka oraz wbudowany napęd ułatwiają natomiast dostęp do wszelkich nierówności powierzchni. Prawidłowe osuszanie to z kolei zasługa wyjątkowej ssawy oraz trzech kółek prowadzących, które dają możliwość równomiernego pochłaniania zanieczyszczeń. Dzięki dużej pojemności, taski Swingo 755B nie wymagają częstych przerw w pracy na uzupełnianie środka czyszczącego. Urządzenie cechuje pełna mobilność oraz lekkość, które umożliwiają sterowanie nim każdemu, kto się tego podejmie. Co więcej, sprzęt wyposażony jest w dozownik, dzięki któremu możliwe jest dokładne odmierzenie środka chemicznego. Łatwość użytkowania urządzenia, a także jego wysoka jakość oraz mała awaryjność sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla instytucji, gdzie każdego dnia pojawia się sporo osób. Dzięki niemu można w łatwy oraz szybki sposób zadbać o czystość podłogi bez konieczności oczekiwania na jej wyschnięcie, a także bez zbędnego hałasu. Ponadto, jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne, a sterowanie intuicyjne, co znacząco podnosi komfort korzystania ze sprzętu.

 

Taski Ergodisc 165 to urządzenia czyszczące o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonałe efekty jego użytkowania gwarantuje mocny silnik, natomiast łatwość jego obsługi to zasługa odpowiedniego wyważenia sprzętu oraz regulowanego uchwytu. Jego istotnym atutem jest niski poziom hałasu towarzyszący korzystaniu z urządzenia, dzięki czemu nawet jego długotrwałe używanie nie jest dla obsługującego nadmiernie dokuczliwe. Łatwość transportu zapewniają duże koła, natomiast możliwość złożenia maszyny znacznie ułatwia jej przechowywanie. Co więcej, urządzenie chronione jest za pomocą gumowej osłony zabezpieczającej je przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Odpowiednio dobrany element czyszczący sprawia, że sprzęt może być stosowany do dowolnego rodzaju podłogi, a także do różnorodnych prac. Doskonale sprawdza się zarówno podczas gruntownego czyszczenia, jak i w trakcie szlifowania czy froterowania podłóg. Taski Ergodisc 165 wyposażone są dodatkowo w systemy natryskowe, które stanowią gwarancję skuteczności urządzeń. Doskonała wydajność urządzeń sprawia, że bardzo często są one używane w firmach usługowych oraz instytucjach, w których nieustannie pojawia się wiele ludzi. Dzięki nim można szybko i bez zbędnego wysiłku zadbać o czystość podłóg, które wymagają czyszczenia.

 

Taski Swingo 855B to urządzenie służące do czyszczenia oraz osuszania twardych posadzek o małej i średniej powierzchni. Doskonale sprawdzi się w oczyszczaniu podłóg wykonanych z płytek, kamienia, betonu, czy też PCV. Sprzęt może być dostosowany do każdego użytkownika, co stanowi jego ogromny atut. Dzięki specjalnemu kształtowi rękojeści, jest on odpowiedni dla osób o dowolnym wzroście. Napęd sprawia natomiast, że prowadzenie maszyny jest łatwe oraz nie wymaga dużej siły, niezależnie od rodzaju czyszczonej powierzchni. Wyjątkowo stabilna konstrukcja sprawia, że bez problemu korzystają z niej zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Urządzenie Taski Swingo 855B wyposażone jest w wysokiej jakości szczotkę, ssawę oraz kółka jezdne, które ułatwiają oczyszczanie oraz osuszanie powierzchni w jednakowy sposób na całej szerokości maszyny. To sprawia, że rezultaty jej stosowania są równomierne dla całej czyszczonej posadzki. Ponadto, dzięki pojemnemu zbiornikowi, możliwa jest długotrwała praca z maszyną bez konieczności przerywania czynności w celu uzupełnienia środka czyszczącego. Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z urządzenia, wyposażone ono zostało w niezwykle czytelny panel sterowania oraz praktyczny dozownik chemii, co czyni użytkowanie maszyny zadaniem w pełni intuicyjnym. To doskonałe rozwiązanie dla obiektów, które z powodu dużej ilości osób wymagają cichego oraz sprawnego oczyszczania powierzchni. Sprawdzi się między innymi w supermarketach, placówkach medycznych, czy też biurowcach. Wysoka jakość użytych materiałów oraz solidna konstrukcja sprzętu sprawiają, że jest to urządzenie mało awaryjne, które z pewnością posłuży przez długi czas.

 

Wszystkie opisane maszyny znajdziemy w ofercie dystrybutora Taski.

 

Komentarze innych (3)
~Artur

23.05.2019

Bardzo dobrej jakosci maszyny, starannie przemyslane w wykonaniu ; duzy zbiornik, starcza na dlugi czas uzytkowania a co wiecej ma bardzo trwala konstrukcje.

Adres IP: **.***.**.111

~Gosia

23.05.2019

swietnej jakoci sprzet- polecam

Adres IP: **.***.**.111

Lucjan

18.03.2019

Taski są to maszyny czyszczące wysokiej jakości i klasy, które służą do czyszczenia twardych posadzek, w szczególności o małej oraz średniej powierzchni. Doskonale sprawdzają się między innymi na płytkach podłogowych, kamieniu, betonie, czy też PCV. Sprzęt wyposażony jest w wiele udogodnień, które skutecznie ułatwiają pracę z nim. Po wybraniu "Trybu Eco" pracują ciszej, zachowując jednocześnie standardową wydajność. Zdecydowanie polecam dystrybutora Taski - firmy Linea.

Adres IP: **.***.**.111

Powiązane firmy

Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Inne aktualności