Maszyny sprzątające LINEA - szorowarki do podłóg

Pozycja
w katalogu:
5
Maszyny sprzątające LINEA - szorowarki do podłóg
Warszawska 139
35-205 Inne usługi
tel: 178530098 https://www.elinea.pl/
Średnia
5/5
Wszystkie oceny: 3

Szczegóły przedsiębiorstwa

Linea to firma, która zajmuje się sprzedażą i wynajmem nowoczesnych oraz niezawodnych maszyn czyszczących pochodzących od znanych i cenionych marek z branży sprzątające. Firma zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy urządzeń czyszczących, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W asortymencie marki Linea znajdują się profesjonalne odkurzacze, wózki do sprzątania, wózki hotelowe, szorowarki do podłóg i wiele innych.


Firma oferuje również szeroki wybór akcesoriów sprzątających, a także środków, które umożliwią zachowanie czystości w każdym miejscu — w biurze, w obiektach handlowych, w szpitalach, a także w zakładach produkcyjnych. Wybór odpowiedniej maszyny i akcesoriów czyszczących jest niezwykle ważny dla utrzymania higieny w obiekcie, dlatego marka Linea oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo.

Firmę Linea stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu doświadczeni pracownicy są w stanie polecić najlepsze rozwiązania. Firma wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, prowadząc działania długofalowe. Linea nie zostawia pracowników bez wsparcia lub pomocy po dokonaniu zakupu, natomiast mocno angażuje się w opiekę posprzedażową. Dzięki takiemu działaniu marka może zbierać opinie i sugestie klientów, które umożliwiają utrzymanie wysokiej jakości obsługi.

Polska marka Linea współpracuje z renomowanymi producentami maszyn czyszczących i środków sprzątających, m.in. TASKI, Splast, Papernet czy Diversey. Dzięki bezpośredniej współpracy z dostawcami firma może oferować swoim klientom najlepsze ceny i szeroki wybór produktów. Oferta firmy nie tylko zakłada sprzedaż i wynajem maszyn sprzątających, ale również ich profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny lub pogwarancyjny.

Zostaw ocenę
Oferta
Cena
Zadowolenie
Komentarze innych (3)
Jagoda
Współpracuję z firmą od kilku już lat i nie mogę nic złego powiedzieć ani o maszynach ani o samej firmie.
Daria
Linea posiada w swoim asortymencie wszystko co potrzebne firmie sprzątającej. Warto też wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez firmę.
Rysiek
Polecam!

Powiązane firmy

Załęska 82
35-322
tel: 178528492
Oceń pierwszy
firmę
Wojska Polskiego 3
39-300 Mie
tel: 17 788 4100
Oceń pierwszy
firmę
Kolejowa 13
37-220
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (14 opinii)
Rejtana 8
35-310
tel: 178554880
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Inne aktualności

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszcze...
Sypialnia to przestrzeń, w której powinniśmy cz...
Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w centrum dużego...
Własny projekt domu to marzenie wielu osób, któ...
Pojęcie, które definiuje nieruchomości zawarte ...
Podejmując decyzję o zakupieniu swoich czterech ...