Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski

Pozycja
w katalogu:
-
Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski
Miła 9c/8
35-314 Inne usługi
tel: 792103254 http://www.wycenanieruchomoscisk.pl/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Array

Szczegóły przedsiębiorstwa

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski swoją siedzibę ma w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4, a także przy ul. Miłej 9c/8 w Rzeszowie. Jej właścicielem jest Rzeczoznawca Majątkowy - Szymon Kasperski. Usługi wyceny nieruchomości świadczone są kompleksowo przez firmę nie tylko w Jarosławiu i Rzeszowie. Prosperuje ona również w Łańcucie, Jarosławiu, Dynowie, Birczy, Polańczyku, Dubiecku, Solinie, Lesku i innych miejscowościach województwa podkarpackiego. W razie potrzeby firma jest w stanie świadczyć swoje usługi w całej Polsce.

Z usług firmy korzystają osoby fizyczne oraz instytucje, tj. banki, czy urzędy. Jej oferta dotyczy m.in. wyceny nieruchomości gruntowych niezabudowanych, nieruchomości gruntowych zabudowanych oraz wyceny ograniczonych praw rzeczowych. Jest to przykładowo wycena gruntu, działki, domu, spadku i wielu innych. Firma zapewnia również wycenę lasów zgodnie z metodologią Lasów Państwowych.

Współpraca z firmą Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski przebiega na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i sumienność to cechy, które wyróżniają tę firmę. Wszelkie działania tego rzeczoznawcy majątkowego skierowane są na zabezpieczenie interesu klienta. Firma posiada stosunki partnerskie z wieloma podmiotami gospodarczymi w kwestii nieruchomości, tj. firmy remontowe, czy wykończeniowe. Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski prężnie się rozwija poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach. Rzeczoznawca majątkowy na swoim koncie posiada wiele szkoleń zakończonych zdanym egzaminem. Koszty wyceny zależą od wielu czynników, m.in. dostępności dokumentów niezbędnych do wykonania wyceny, nakładu pracy rzeczoznawcy majątkowego, czy też charakteru danej nieruchomości. Końcowy koszt usługi ustalany jest indywidualnie biorąc pod uwagę wiele okoliczności. Dokumentacja prowadzona jest profesjonalnie i sumiennie. Firma dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z jej usług było przyjemne i satysfakcjonujące.

Zostaw ocenę
Oferta
Cena
Zadowolenie
Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Załęska 82
35-322
tel: 178528492
Oceń pierwszy
firmę
Wojska Polskiego 3
39-300 Mie
tel: 17 788 4100
Oceń pierwszy
firmę
Warszawska 139
35-205
tel: 178530098
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Kolejowa 13
37-220
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (14 opinii)
RYNEK 17
35-064
tel: 178522623
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Inne aktualności

W ciągu ostatnich lat projektowanie wnętrz zacz...
Odkurzacz to urządzenie, które pomaga nam ...
Metal jest wytrzymałym materiałem ale nie zawsze...
Nowoczesny system Del Sol spełnia założenia arc...
Każda osoba, która chce mieszkać w eleganckim o...
Salon jest pomieszczeniem, które spełnia wiele f...