Nowoczesna architektura miejska

Nowoczesna architektura miejska

Nowoczesny system Del Sol spełnia założenia architektury miejskiej. Jego smukła konstrukcja doskonale wpasowuje się w urbanistyczny klimat. Drzwi PCV Del Sol powstały na bazie systemu City. Spełniają one jeszcze lepiej oczekiwania mieszkańców miast oraz wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie. Niska rama drzwi zewnętrznych zapewnia dopływ maksymalnej ilości światła z zewnątrz, a także wpasowuje się w betonową elewację albo aluminiową fasadę obiektu. Del Sol to system, który może być szkolny pakietem dwukomorowym. Sprawia to, że nowoczesny drzwi trzyszybowe spełniają najnowsze wymogi w zakresie oszczędzania energii. Del Sol to także kolekcja drzwi tarasowych, polecanych dla osób szukających kontaktu z naturą. Subtelne kształty profili są często stosowane w domach z dużymi przeszkleniami, co zapewnia dostęp do bezpłatnego źródła energii.

Drzwi PCV Del Sol zostały oparte na wysokiej jakości profilach niemieckiej firmy Salamander. To idealne produkty z zakresu stolarki otworowej dla budynków znajdujących się w miastach. Niska ościeżnica drzwi umożliwia maksymalne doświetlenie pomieszczeń oraz czerpanie energii słonecznej z zewnątrz. Plastikowe drzwi przesuwne Del Sol przyczyniają się więc do zmniejszenia kosztów ogrzewania wnętrza budynku. Wpływa na to również odpowiednia termika systemu uzyskana dzięki siedmiokomorowej ramie o głębokości 74 mm oraz możliwość szklenia pakietem szybowym o wartości U=0,5.

Kolekcja Del Sol składa się z produktów z siedmiokomorową ramą oraz sześciokomorowym skrzydłem, które nawet przy dużych gabarytowo drzwiach zapewniają lekkość całej konstrukcji. Poprzeczny układ komór odciąża okucia, ponieważ nie wymaga ciężkich wzmocnień. Z tego względu drzwi tarasowe Del Sol posiadają odpowiednią statykę, są stabilne i trwałe. Na wytrzymałość systemu ma wpływ również zastosowanie okuć Winkhaus Active Pilot. Gwarantują one bezawaryjne funkcjonowanie drzwi. Poza tym linia produktów Del Sol została wzbogacona o wysokiej klasy klamki aluminiowe Hoppe secustic, które sprawiają, że użytkowanie drzwi tarasowych jest bardzo wygodne, a ich design staje się unikatowy. Hoppe secustic to również klamki zapewniające ochronę przed włamaniem do budynku.

Drzwi tarasowe PCV znajdujące się w kolekcji Del Sol są produkowane z wysokiej jakości materiałów, które mogą być ponownie wykorzystane. Z pewnością przypadną więc do gustu osobom dbającym o kwestie ekologii. Solo oferuje drzwi Del Sol z dwoma rodzajami listew szklących – klasycznymi i zaokrąglonymi. Nawiązują one kształtem do profili oraz pozwalają dopasować całość konstrukcji do stylu budynku, w którym zostanie umieszczona.

Komentarze innych (0)
Skomentuj
Całościowa ocena:

Powiązane firmy

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę

Inne aktualności

Decydując się na przeprowadzkę, wiele osó...
Rynny plastikowe PCV coraz częściej są wybieran...
Dzisiejszy rynek nieruchomości jest wyjątkowo ob...
Wiele osób zastanawia się, jakie znaczenie...
Funkcjonalna i sprawnie działająca sieć kanaliz...
Wachlarz nieruchomości dostępnych na rynku jest ...