Zobacz również

Nowoczesna architektura miejska

Nowoczesna architektura miejska

Nowoczesny system Del Sol spełnia założenia architektury miejskiej. Jego smukła konstrukcja doskonale wpasowuje się w urbanistyczny klimat. Drzwi PCV Del Sol powstały na bazie systemu City. Spełniają one jeszcze lepiej oczekiwania mieszkańców miast oraz wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie. Niska rama drzwi zewnętrznych zapewnia dopływ maksymalnej ilości światła z zewnątrz, a także wpasowuje się w betonową elewację albo aluminiową fasadę obiektu. Del Sol to system, który może być szkolny pakietem dwukomorowym. Sprawia to, że nowoczesny drzwi trzyszybowe spełniają najnowsze wymogi w zakresie oszczędzania energii. Del Sol to także kolekcja drzwi tarasowych, polecanych dla osób szukających kontaktu z naturą. Subtelne kształty profili są często stosowane w domach z dużymi przeszkleniami, co zapewnia dostęp do bezpłatnego źródła energii.

Drzwi PCV Del Sol zostały oparte na wysokiej jakości profilach niemieckiej firmy Salamander. To idealne produkty z zakresu stolarki otworowej dla budynków znajdujących się w miastach. Niska ościeżnica drzwi umożliwia maksymalne doświetlenie pomieszczeń oraz czerpanie energii słonecznej z zewnątrz. Plastikowe drzwi przesuwne Del Sol przyczyniają się więc do zmniejszenia kosztów ogrzewania wnętrza budynku. Wpływa na to również odpowiednia termika systemu uzyskana dzięki siedmiokomorowej ramie o głębokości 74 mm oraz możliwość szklenia pakietem szybowym o wartości U=0,5.

Kolekcja Del Sol składa się z produktów z siedmiokomorową ramą oraz sześciokomorowym skrzydłem, które nawet przy dużych gabarytowo drzwiach zapewniają lekkość całej konstrukcji. Poprzeczny układ komór odciąża okucia, ponieważ nie wymaga ciężkich wzmocnień. Z tego względu drzwi tarasowe Del Sol posiadają odpowiednią statykę, są stabilne i trwałe. Na wytrzymałość systemu ma wpływ również zastosowanie okuć Winkhaus Active Pilot. Gwarantują one bezawaryjne funkcjonowanie drzwi. Poza tym linia produktów Del Sol została wzbogacona o wysokiej klasy klamki aluminiowe Hoppe secustic, które sprawiają, że użytkowanie drzwi tarasowych jest bardzo wygodne, a ich design staje się unikatowy. Hoppe secustic to również klamki zapewniające ochronę przed włamaniem do budynku.

Drzwi tarasowe PCV znajdujące się w kolekcji Del Sol są produkowane z wysokiej jakości materiałów, które mogą być ponownie wykorzystane. Z pewnością przypadną więc do gustu osobom dbającym o kwestie ekologii. Solo oferuje drzwi Del Sol z dwoma rodzajami listew szklących – klasycznymi i zaokrąglonymi. Nawiązują one kształtem do profili oraz pozwalają dopasować całość konstrukcji do stylu budynku, w którym zostanie umieszczona.

Komentarze innych (0)

Inne aktualności