Projektowanie Wnętrz Rzeszów Oscar - dekoracje

Pozycja
w katalogu:
3
Projektowanie Wnętrz Rzeszów Oscar - dekoracje
Matejki 12
35-105 Inne usługi
tel: 503148064 https://www.oscar-dekoracje.pl/
Średnia
5/5
Wszystkie oceny: 4

Szczegóły przedsiębiorstwa

Oscar-Dekoracje jest nowoczesnym biurem projektowym, znajdującym, się w Rzeszowie. Tutaj piękno i elegancja spotykają się z funkcjonalnością. Dzięki pomocy specjalistów odmienisz wystrój swojego domu lub miejsca pracy, tworząc sobie wymarzone miejsce do funkcjonowania.

Oscar-Dekoracje jest pracownią o wieloletnim doświadczeniu w branży i w pracy z klientami indywidualnymi oraz firmowymi. Firma oferuje klientom szeroki zakres usług skoncentrowanych wokół projektowania wnętrz. Pracownia współpracuje zarówno z klientami chcącymi dokonać metamorfozy mieszkania lub gabinetu, lokalu usługowego bądź firmy. Cechą charakterystyczną realizacji Oscar-Dekoracje jest zgodność z najnowszymi trendami oraz łączenie wspaniałej estetyki z funkcjonalnością. Z myślą o najbardziej wymagających klientach firma stworzyła ofertę tworzenia kompozycji kwiatowych oraz usług dekoratorskich. Dzięki temu zyskasz wszelkie niezbędne informacje, dzięki którym odświeżysz wnętrze swojego domu lub miejsca pracy bez konieczności wykonywania wielu prac projektowych.

Oscar-Dekoracje kieruje ofertę do wszystkich zainteresowanych, także tych mieszkających poza Rzeszowem. Pracownika proponuje możliwość konsultacji oraz wykonania projektów online. Współpraca taka przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku osobistych spotkań, jednak wszystkie formalności oraz porady wykonywane są przez dostępne środki online. To także doskonała opcja dla tych najbardziej zapracowanych, którzy nie mają możliwości lub czasu na spotkania z projektantem.
Oscar-Dekoracje tworzy piękne i przytulne sypialnie, salony, kuchnie, gabinety czy zakłady usługowe. Każda z realizacji pracowni przebiega w oparciu o projekt wykonany ze współpracy z klientem i w pełni odpowiada jego potrzebom oraz oczekiwaniom. Jeżeli szukasz najlepszych i profesjonalnych twórców aranżacji wnętrz, powinieneś zapoznać się z ofertą Oscar-Dekoracje.

Zostaw ocenę
Oferta
Cena
Zadowolenie
Komentarze innych (4)
Stach
Projekt wykonany starannie od samego początku, podejście do klienta na wysokim poziomie.
Kama
Solidna firma, świetne projekty
Iga
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Małgorzatą - właściwa osoba na właściwym miejscu.
Matylda
Bardzo kompetentna firma, polecam

Powiązane firmy

Warszawska 139
35-205
tel: 178530098
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Załęska 82
35-322
tel: 178528492
Oceń pierwszy
firmę
Kolejowa 13
37-220
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (14 opinii)
Wojska Polskiego 3
39-300 Mie
tel: 17 788 4100
Oceń pierwszy
firmę
Mochnackiego 25/3
35-016
tel: 172522085
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Inne aktualności

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszcze...
Po podjęciu decyzji o kupnie mieszkania wiele os&...
Wynajem mieszkania to poważna kwestia, sprawdźci...
Taski oferuje maszyny czyszczące wysokiej klasy. ...
Badania pokazują, że ponad połowa Polakó...
Barierki ze stali nierdzewnej Rzeszów są coraz c...