Zobacz również

Otrzymaj 5 lat gwarancji na urządzenie Brother!

Otrzymaj 5 lat gwarancji na urządzenie Brother!

Jesteś zainteresowany pięcioletnią gwarancją na urządzenie wielofunkcyjne Brother? Sprawdź, co musisz zrobić! Ten renomowany producent urządzeń biurowych zorganizował właśnie akcję promocyjną trwającą od 1.04 do 30.06.2023 roku, która pozwala na cieszenie się gwarancją na zakupiony sprzęt aż do 5 lat. Jej warunki są bardzo proste - kup jedno spośród urządzeń objętych promocją, wejdź na stronę brother.pl w celu jego zarejestrowania i otrzymaj rozszerzoną gwarancję!

Szczegóły promocji 5 lat gwarancji - Brother

Akcja promocyjna - Brother - promocja 5 lat gwarancji - DMD - zorganizowana przez renomowanego producenta drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych Brother trwa od 1.04 do 30.06.2023 roku. Jeśli chcesz z niej skorzystać, musisz w tym terminie kupić wybrane urządzenie atramentowe kolorowe spośród podanych modeli: DCP-T420W, DCP-T425W, DCP-T426W, DCP-T520W, DCP-T525W, DCP-T720DW lub MFC-T920DW. Kolejnym i ostatnim krokiem będzie rejestracja sprzętu na stronie internetowej brother.pl (aby móc to zrobić, musisz posiadać lub dopiero założyć konto). Po wykonaniu tych czynności pozostaje jedynie cieszenie się pięcioletnią gwarancją!

Prmocja 5 lat gwarancji - dlaczego warto?

Gwarancja producenta obejmuje naprawę usterek sprzętu w ramach bezpłatnego świadczenia usług serwisowych na określonych w umowie gwarancyjnej warunkach. Zasady rozszerzonej gwarancji nie różnią się niczym od reguł standardowej gwarancji - oprócz oczywiście okresu jej trwania. Dzięki niej zyskasz pewność odnośnie prawidłowego działania drukarki i jej odpowiednich parametrów jakościowych. Urządzenia biurowe to inwestycja w przyszłość, a gwarancja zapewnia ich dłuższe życie bez ponoszenia dodatkowych opłat na ewentualne naprawy.

Pamiętaj oczywiście o zaopatrywaniu posiadanego sprzętu wyłącznie w oryginalne materiały eksploatacyjne i zlecaniu serwisowania oraz wykonywania konserwacji jedynie autoryzowanym punktom serwisowym firmy Brother. Nietrzymanie się zasad umieszczonych w Instrukcji Obsługi danego sprzętu może spowodować utracenie praw, jakie wynikają z rozszerzonej gwarancji.

Komentarze innych (0)

Inne aktualności