Zarządzanie nieruchomościami Rzeszów Bon Forum

Pozycja
w katalogu:
2
Zarządzanie nieruchomościami Rzeszów Bon Forum
  • Oferta 3/5
  • Cena 3/5
  • Zadowolenie 2/5
Jazowa 28A
35-326 Biura nieruchomości
tel: 608383224 https://www.bon-forum.pl/
Średnia
5/5
Wszystkie oceny: 6
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
- - - - - - -

Szczegóły przedsiębiorstwa

Biuro Obsługi Nieruchomościami Bon Forum w profesjonalny sposób świadczy usługę zarządzania nieruchomościami. Poprzez swoje długoletnie doświadczenie na rynku kompleksowo pełni rolę administracji nieruchomościami. W skład naszego doświadczenia wchodzi współpraca m.in. z agencjami nieruchomości, firmami projektowanymi, budowlanymi, czy Wspólnotami Mieszkaniowymi.

W konsekwentny sposób realizujemy powierzone nam zadania. Dużą wagę przykładamy do wysokich standardów bezpieczeństwa poprzez m.in. przeglądy gazowe, czy elektryczne. W zakres naszych usług wchodzi zarządzanie nieruchomościami i opracowywanie dla niego planów. W przejrzysty sposób świadczymy usługę protokolarnego przejęcia nieruchomości, negocjowania warunków oraz prowadzenia dokumentacji budynku. Oferujemy pomoc w poszukiwaniu najemców oraz w wynajmowaniu obiektu. Dzięki współpracy z naszą firmą klient oszczędza zarówno swój czas, pieniądze oraz ryzyko poniesienia jakichkolwiek konsekwencji. W naszym obowiązku jest sprawowanie kontroli nad realizacją obsługi nieruchomości oraz reprezentowanie właściciela nieruchomości. W Bon Forum indywidualne podejście do klienta i rzetelne wykonanie powierzonych zadań jest priorytetem.

Dostępna jest u nas również usługa sprzątania nieruchomości https://www.bon-forum.pl/. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. kompleksowe sprzątanie biur, hal produkcji, magazynów, obiektów handlowych oraz mieszkalnych i wiele innych. Pracujemy z wysokiej jakości środkami chemicznymi i higienicznymi. Świadczymy również usługę utrzymania czystości na terenach przyległych poprzez usuwanie liści, chwastów, trawy z chodników. Oferujemy, także odśnieżanie i zabezpieczanie powierzchni obok obiektu przed skutkami gołoledzi. W skład naszej oferty wchodzi również koszenie trawy. Nasza firma sprzątająca specjalizuje się też w wymagającym sprzątaniu pobudowlanym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli biur firm, budynków mieszkalnych zbiorczych, hal produkcji, magazynów i wielu innych nieruchomości. Swoją ofertę jesteśmy również w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. BON Forum skupia się na wysokiej jakości swojej pracy i współpracy z klientem.

Zostaw ocenę
Oferta
Cena
Zadowolenie
Komentarze innych (6)
Basia
Mam bardzo pozytywną opinię dotyczącą firmy BonForum. Wszystkim się zajmuje, dopilnowany jest każdy szczegół. Dokumentacja jest bezpiecznie prowadzona.
Sandra
Firma BonForum kompleksowo i profesjonalnie zarządza nieruchomościami. Sama nie dałabym rady wszystkiego dopilnować.
Daria
Firma sprzątająca na plus!
Mariusz
BONFORUM bardzo dobrze wykonało usługę protokolarnego przejęcia nieruchomości. Polecam.
Monika
Korzystam z usług sprzątających tej firmy. Wszystko starannie posprzątane wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Adam
Profesjonaliści! Dopilnowany każdy szczegół.

Powiązane firmy

Rejtana 8
35-310
tel: 178554880
Ocena: 5/5 (2 opinie)
RYNEK 17
35-064
tel: 178522623
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Wojska Polskiego 3
39-300 Mie
tel: 17 788 4100
Oceń pierwszy
firmę
Rzeszów ul. Rejtana 36
35-310
tel:
Oceń pierwszy
firmę

Inne aktualności

Budowa domu to stresujące i niezwykle trudne zaj...
Mop jest jednym z podstawowych akcesoriów d...
Instalacje sanitarne są to instalacje tak wewnąt...
Własny projekt domu to marzenie wielu osób, któ...
Każdy domownik pragnie tego, aby system rynnowy z...
Wynajem mieszkania to poważna kwestia, sprawdźci...