Okna Podkarpacie - WASIAK

Pozycja
w katalogu:
-
Okna Podkarpacie - WASIAK
Załęska 82
35-322 Inne usługi
tel: 178528492 http://www.wasiak.net/
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Array

Szczegóły przedsiębiorstwa

Firma Wasiak swoją siedzibę posiada w Rzeszowie przy ul. Załęskiej 82. Zajmuje się dystrybucją okien dachowych, schodów strychowych oraz pokryć dachowych. Od lat korzysta z oferty cenionej na rynku marki FAKRO, której jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce. Każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie, gdyż firma korzysta również z tańszych zamienników. Firmę cechuje bogate doświadczenie w  branży poprzez swoją działalność na rynku od 25 lat. Firma Wasiak zyskała wówczas cenne kontakty z wiodącymi partnerami handlowymi na rynku tj. FAKRO, czy Corotop. Dostępna jest sprzedaż detaliczna, a także hurtowa.

W swoim magazynie firma Wasiak posiada różnego rodzaju okna dachowe http://www.wasiak.net/oferta/okna-dachowe.html w ilości ponad 500 sztuk, dlatego nie trzeba długo czekać na ich wysyłkę. Dostępnych jest 6 rodzajów okien dachowych w różnych wersjach i rozmiarach. Oprócz okien firma posiada wiele akcesoriów do okien dachowych, m.in. kołnierze uszczelniające, wyłazy dachowe, świetliki oraz klapy dymowe. Tak bogata oferta zadowoli każdego klienta.

Firma Wasiak posiada również liczną ofertę schodów. Występują schody strychowe drewniane, schody strychowe metalowe, schody strychowe "super ciepłe" oraz ich tańsze zamienniki tj. schody strychowe nożycowe, schody młynarskie. Decydując się na schody w tej firmie, mamy pewność niezawodnego użytkowania ich przez wiele lat bez jakichkolwiek zastrzeżeń.
Pokrycia dachowe w tej firmie pochodzą od cenionych producentów na rynku: FAKRO oraz Corotop. W skład asortymentu wchodzą membrany dachowe, folie dachowe, ławy kominiarskie, taśmy do membran i folii dachowych, a także wiele innych akcesoriów. Stanowią one ważny i łatwy w montażu element.
Zapraszamy zarówno klientów detalicznych, składy materiałów budowlanych oraz dekarzy! Nasi doradcy służą fachową pomocą w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz solidność i niezawodność produktów w ofercie firmy Wasiak jest gwarancją bezpiecznych zakupów, które służyć będą przez wiele lat.

Zostaw ocenę
Oferta
Cena
Zadowolenie
Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Kolejowa 13
37-220
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (14 opinii)
Warszawska 139
35-205
tel: 178530098
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Wojska Polskiego 3
39-300 Mie
tel: 17 788 4100
Oceń pierwszy
firmę
Szopena 33
33-055
tel: 883624056
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Inne aktualności

Zaobserwować można spadające ceny mieszkań. Dl...
Dom, w którym mieszkamy powinien zapewnić nam i ...
Instalacje sanitarne są to instalacje tak wewnąt...
Funkcjonalna i sprawnie działająca sieć kanaliz...
Drewno lite oraz klejone mają ogromne zastosowani...
Do czego zastosować można płyty budowlane? Pły...