Zobacz również

Okna Podkarpacie - WASIAK

Pozycja
w katalogu:
-
Okna Podkarpacie - WASIAK
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Array

Szczegóły przedsiębiorstwa

Firma Wasiak swoją siedzibę posiada w Rzeszowie przy ul. Załęskiej 82. Zajmuje się dystrybucją okien dachowych, schodów strychowych oraz pokryć dachowych. Od lat korzysta z oferty cenionej na rynku marki FAKRO, której jest jednym z największych dystrybutorów w Polsce. Każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie, gdyż firma korzysta również z tańszych zamienników. Firmę cechuje bogate doświadczenie w  branży poprzez swoją działalność na rynku od 25 lat. Firma Wasiak zyskała wówczas cenne kontakty z wiodącymi partnerami handlowymi na rynku tj. FAKRO, czy Corotop. Dostępna jest sprzedaż detaliczna, a także hurtowa.

W swoim magazynie firma Wasiak posiada różnego rodzaju okna dachowe http://www.wasiak.net/oferta/okna-dachowe.html w ilości ponad 500 sztuk, dlatego nie trzeba długo czekać na ich wysyłkę. Dostępnych jest 6 rodzajów okien dachowych w różnych wersjach i rozmiarach. Oprócz okien firma posiada wiele akcesoriów do okien dachowych, m.in. kołnierze uszczelniające, wyłazy dachowe, świetliki oraz klapy dymowe. Tak bogata oferta zadowoli każdego klienta.

Firma Wasiak posiada również liczną ofertę schodów. Występują schody strychowe drewniane, schody strychowe metalowe, schody strychowe "super ciepłe" oraz ich tańsze zamienniki tj. schody strychowe nożycowe, schody młynarskie. Decydując się na schody w tej firmie, mamy pewność niezawodnego użytkowania ich przez wiele lat bez jakichkolwiek zastrzeżeń.
Pokrycia dachowe w tej firmie pochodzą od cenionych producentów na rynku: FAKRO oraz Corotop. W skład asortymentu wchodzą membrany dachowe, folie dachowe, ławy kominiarskie, taśmy do membran i folii dachowych, a także wiele innych akcesoriów. Stanowią one ważny i łatwy w montażu element.
Zapraszamy zarówno klientów detalicznych, składy materiałów budowlanych oraz dekarzy! Nasi doradcy służą fachową pomocą w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz solidność i niezawodność produktów w ofercie firmy Wasiak jest gwarancją bezpiecznych zakupów, które służyć będą przez wiele lat.

Zostaw ocenę
Oferta
Cena
Zadowolenie
Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Wojska Polskiego 3
39-300 Mie
tel: 17 788 4100
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Warszawska 139
35-205
tel: 178530098
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław
tel: +48166215930
Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (2 opinie)
RYNEK 17
35-064
tel: 178522623
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Cisowa 11
20-703
tel: 814446480
Oceń pierwszy
firmę
Partyzantów 49
43-300
tel: 338193333
Oceń pierwszy
firmę

Inne aktualności

Nowoczesny system Del Sol spełnia założenia arc...
Salon jest pomieszczeniem, które spełnia wiele f...
Każdy domownik pragnie tego, aby system rynnowy z...
Drewno lite oraz klejone mają ogromne zastosowani...
Wiele osiedli oferuje komfortowe mieszkania o r&oa...