Zobacz również

Zachwycająca kolekcja mebli włoskich Attitude

Zachwycająca kolekcja mebli włoskich Attitude

Nowa kolekcja mebli Attitude od marki RAD-POL została stworzona z myślą o wielbicielach eleganckich, luksusowych i reprezentacyjnych wnętrz. Kolekcja Attitude jest w klasycznym stylu, lecz z pewnym nowoczesnym zacięciem, które czynią meble oryginalnymi i wyjątkowymi. Przy pomocy tej kolekcji można urządzić większość wnętrz w swoim domu, co jest szczególnie istotne przy połączonych ze sobą pomieszczeniach. Kolekcja Attitude jest wyposażona w meble do sypialni, jadalni, salonu oraz gabinetu.

Cechy kolekcji Attitude

Dużą zaletą kolekcji jest możliwość wyboru jej kolorystyki - wybarwienie drewna, tkaniny, jak również zdobienia (srebro albo złoto). Dzięki tak szerokim możliwościom klienci stworzą idealne dla siebie wnętrza, które odpowiadają im gustom. Niezależnie od kolorystyki, na którą się zdecydujemy, możemy liczyć na wysokogatunkową, pikowaną eko-skórę, piękne zdobienia w postaci uchwytów oraz innych elementów, a także wspaniałe marmury. Kolekcja Attitude wyróżnia się nienachalną wytwornością, w której widoczne są nowoczesne rozwiązania. Klienci coraz częściej decydują się na klasyczną aranżację wnętrz i nowoczesny design w jednym. Nowa kolekcja Attitude odpowiada na właśnie takie zapotrzebowanie. Klasyka, innowacyjność i ekskluzywność wcale się ze sobą nie kłócą, a wykorzystując te wyznaczniki, można stworzyć unikatowe i wyjątkowe wnętrze, co udowadnia właśnie ta kolekcja.

Jadalnia i salon Attitude

Meble Attitude można śmiało wykorzystać zarówno do salonu i jadalni, kiedy stanowią oddzielne pomieszczenia, jak i wtedy, gdy tworzą razem spójną całość. W tym drugim wypadku warto zdecydować się na jednakową kolorystykę mebli wszędzie, dzięki czemu wnętrze będzie urządzone ze smakiem i elegancją. Natomiast dodane i wybrane samodzielnie dodatki sprawią, że pomimo swego rodzaju prestiżu salon i jadalnia będą przytulne oraz przyjemne do spędzania w nich czasu.

Gabinet Attitude

Gabinet stworzony przy wykorzystaniu nowej kolekcji Attitude to idealna opcja dla osób ceniących sobie luksus, funkcjonalność i reprezentatywność. Wielkie biurko, wygodny fotel obrotowy i pojemny regał na książki to tylko część stylowych mebli, które ma do zaoferowania klasyczna kolekcja Attitude. Wybierając meble do eleganckiego gabinetu, szczególnie proponujemy zdecydować się na czerń połączoną ze złotym wykończeniem i jasną eko-skórą, dzięki czemu pomieszczenie będzie prezentować się nieprzeciętnie ekskluzywnie i wyrafinowanie.

Sypialnia Attitude

Sypialnia to miejsce w każdym domu przeznaczone wyłącznie dla własnego użytkowania i oczu, co nie znaczy, że nie zależy nam na pięknie urządzonym tym pokoju. Miłośnicy elegancji i luksusu znajdą idealnego sprzymierzeńca w kolekcji Attitude, która oferuje obite różnymi tkaninami stylowe łóżko oraz pufy. Ponadto klienci RAD-POL klasyczne meble włoskie mogą wyposażyć się w eleganckie, stojące na zgrabnych nogach szafki nocne oraz komodę. Dobrana kolorystyka może być bardzo różna - mniej lub bardziej wytworna.

Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę

Inne aktualności