Zobacz również

Skuteczne sprzątanie z profesjonalnymi maszynami czyszczącymi

Skuteczne sprzątanie z profesjonalnymi maszynami czyszczącymi

Maszyny czyszczące marki TASKI są znane na całym świecie z wysokiej jakości wykonania, lekkości konstrukcji, bezawaryjności, a także skuteczności oczyszczania małych, jak i dużych powierzchni użytkowych, domowych, biurowych czy użyteczności publicznej, np. galerii handlowych. W asortymencie sklepu internetowego Linea dostępne są różnorodne sprzęty marki TASKI, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Maszyny czyszczące w szczególności polecane są dla firm sprzątających, ponieważ usprawnią proces sprzątania i gwarantują doskonałe efekty czyszczenia.

Bezawaryjność i pełna funkcjonalność
Marka TASKI to maszyny czyszczące najwyższej jakości, w których zastosowane są innowacyjne technologie wspomagające dokładne, szybkie i wygodne sprzątanie ciasnych, jak również przestronnych wnętrz użytkowych. Większość maszyn dostępnych w ofercie ma możliwość przełączenia na tryb Eco, dzięki czemu nawet długotrwała praca urządzenia gwarantuje energooszczędność oraz cichą pracę, dzięki czemu można na spokojnie czyścić powierzchnie w obecności innych osób bez zbytniego zwracania na siebie uwagi. Wszystkie modele maszyn posiadają łatwe i dość intuicyjne sterowanie, jak również są wygodne i przyjemne w obsłudze.

Jakie maszyny marki TASKI wybrać?
Producent oferuje maszynę TASKI SWINGO 455E, która jest gwarancją skutecznie oczyszczonej, a zarazem osuszonej powierzchni, co będzie szczególnie przydatne w sezonie zimowym. Bez większego problemu urządzenie dostanie się do wąskich, ciasnych oraz ogólnie trudno dostępnych przestrzeni, a także gwarantuje sporą wydajność przy niewielkich gabarytach. Maszyna zasilana jest długim kablem, dzięki czemu nie trzeba jej co chwilę przepinać do innego gniazdka. Łatwe w obsłudze urządzenie szorująco-zbierające idealnie nadaje się do sprzątania szkół, sklepów i marketów, a także banków. Przykładem samojezdnej maszyny czyszczącej jest model TASKI SWINGO 4000, który charakteryzuje się ogromną zwrotnością, a także nieograniczoną kablem mobilnością. Maszyna jest wyposażona w opatentowane systemy ssawek, szczotek, a także dozowników, dzięki którym chemia do czyszczenia zabrudzeń jest wydawana w odpowiednich proporcjach względem zabrudzenia.

Komentarze innych (0)

Inne aktualności