Zobacz również

Samodzielna sprzedaż mieszkania

Samodzielna sprzedaż mieszkania
Sprzedaż mieszkania nie jest proste. Rynek przesycony jest ofertami sprzedażowymi, więc musisz zrobić coś, by potencjalni kupcy zainteresowali się właśnie twoim ogłoszenie.

Na początek należy znaleźć odpowiedni serwis ogłoszeniowy, ale sprawdź przy tym, jak będzie się ono wyświetlało – na którym miejscu w wyszukiwarce internetowej jest wybrany przez ciebie portal. Nie omijaj serwisów płatnych, ponieważ umożliwiają one lepsze wyświetlanie oferty za sprawą dostępnych narzędzi do jej promocji.

Aby jednak ogłoszenie przykuwało uwagę, należy zamieścić w nim dobre zdjęcia mieszkania. Należy je wykonać w świetle dziennym, odpowiednio kadrując i ukazując wszystkie pomieszczenia. Do zdjęć trzeba dołączyć przekonujący tekst zawierający wszystkie informacje o mieszkaniu. Opis musi być ciekawy, czytelny i konkretny. Podkreśl w nim wszystkie atuty mieszkania.

Przed wizytami potencjalnych kupców dokładnie wysprzątaj mieszkanie. Usuń przedmioty, które w czasie oglądania będą rozpraszać klientów. Oświetl dobrze mieszkanie, a wszystkich mieszkańców wyślij na spacer – mieszkanie zyska dzięki temu na przestronności.
Komentarze innych (0)

Inne aktualności