Zobacz również

Organizacja wesela w stylu rustykalnym od ogółu do szczegółu

Organizacja wesela w stylu rustykalnym od ogółu do szczegółu

Każdy sezon ślubny rządzi się coraz to nowszymi trendami oraz powrotem do różnych wcześniej preferowanych stylów. Od kilku lat coraz więcej Par Młodych decyduje się na organizację wesela w stylu rustykalnym, które wyróżnia się nawiązaniem do natury oraz inspiracją sielskim życiem wiejskim. Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo o estetyczny lokal wpasowujący się w ten klimat z powodu dominacji na rynku eleganckich domów weselnych wpasowujących się estetyką i designem bardziej w styl glamour. Organizacja wesela w Rzeszowie w stylu rustykalnym może sprawiać pewne trudności, dlatego też w niniejszym artykule podpowiadamy, gdzie możecie je zorganizować i o czym powinniście pamiętać, decydując się na przyjęcie rustykalne.

 

Wesele pod znakiem "powrotu do natury"

Jako że wesele w stylu rustykalnym związane jest z "powrotem do natury", warto postawić na piękno przyrody. Niektórzy decydują się na organizację wesela w stylu rustykalnym na zewnątrz, jednak rozwiązanie to nie jest pozbawione wad. Przede wszystkim termin przyjęcia weselnego rezerwowany jest dużo wcześniej, więc nie możemy raczej liczyć na przewidzenie dobrej pogody na dzień naszego ślubu. Warto zawsze wziąć pod uwagę ewentualność, że pogoda może nam się nie udać. Dlatego też odradzamy tę opcję, rekomendując jednocześnie organizację wesela w stylu rustykalnym w drewnianej sali, która znajduje się w budynku usytuowanym w zacisznym i pięknym miejscu. Dom weselny w Pstrągowej leży w malowniczych "Małych Bieszczadach", które stanowią doskonałe tło dla przyjęcia rustykalnego.

Postaw na drewniane wnętze

W Hotel Strzyżów Siedlisko Janczar w Pstrągowej Państwo Młodzi mają do wyboru dwie możliwości - salę w Karczmie weselnej lub Chatę weselną. Obie opcje pozwalają na urządzenie przyjęcia weselnego w stylu rustykalnym, które zachwyci wszystkich niepowtarzalną atmosferą, wiejskim klimatem i estetyką. Jeśli jednak zależy Wam na wnętrzu całkowicie wykończonym przy użycia drewna, powinniście wybrać całoroczną Chatę weselną, która została specjalnie stworzona z myślą o weselach w stylu rustykalnym. Drewniane ściany okrągłego pomieszczenia posiadają duże okna, które przybliżają Państwa Młodych oraz gości weselnych do świata przyrody. Oczywiście zawsze można wyjść na zewnątrz, aby przejść się po pięknym ogrodzie lub wykonać w nim pamiątkowe zdjęcia.

Piękno tkwi w szczegółach

Jeśli organizujecie właśnie wesele w stylu rustykalnym, powinniście zadbać o odpowiednie dekoracje. Wnętrze wykończone przy pomocy drewnianych elementów doskonale komponuje się z koronkowymi obrusami lub serwetami na stołach, które uatrakcyjnione mogą być dodatkowo świeżymi kwiatami, świecami oraz plastrami drewna. Niezmiernie ważne jest, aby wszystkie części dekoracji idealnie ze sobą współgrały, tworząc razem estetyczną, harmonijną i uporządkowaną całość. Organizacja wesela w stylu rustykalnym w domu weselnym w Pstrągowej stanowi gwarancję dbałości o każdy detal, w których doskonale został oddany sielski klimat wiejski. Na koniec zwracamy jeszcze uwagę na fakt, aby pamiętać o spójności całej oprawy - również jeśli chodzi o menu, muzykę, wybraną garderobę oraz galanterią ślubną (winietki, zaproszenia, itp.).

Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń pierwszy
firmę

Inne aktualności