Zobacz również

Mieszkania bezczynszowe

Mieszkania bezczynszowe
 
W innych krajach to jest oczywiste ale u nas dopiero się wprowadza ten trend. Chodzi nam o mieszkania bezczynszowe. Wydaje się to dziwne ale jest to coraz popularniejsze. Ludzi w innych krajach nie znają innego sposobu kupowania mieszkań.
Wiadomo, że płaci się dużo więcej za kupienie takiego mieszkania. Ale jest to raz a dobrze. U nas jest prawo w Polsce że nawet jak się kupuje mieszkanie w bloku to oprócz raty to co miesiąc płaci się czynsz. Nie ma to większego sensu jak się o tym pomyśli. Ludzie jak chcą się czegoś dorobić w życiu to jest bez sensu kupować mieszkanie które nawet jak spłacisz czynsz nawet istnieje. Dlatego dawniej ludzie nie kupowali mieszkań. Wynajem był dla nich dobrym rozwiązaniem a jak chcieli czegoś się dorobić to kupowali ziemię i się budowali od podstaw.
Teraz człowiek coraz częściej ucieka do miast. Mają pracę blisko i nie muszą dojeżdżać. Lubią życie w wielkim mieście i wolą na urlop czy weekend pojechać gdzieś za miasto. Mieszkania bezczynszowe to dla nich idealne rozwiązanie. Mogą się czegoś dorobić. Będą płacić przez lata ale jak spłacą kredyt to nic więcej nie będą musieli dopłacać. 
Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Inne aktualności