Zobacz również

Jak wybrać mop do sprzątania?

Jak wybrać mop do sprzątania?

Mop jest jednym z podstawowych akcesoriów do sprzątania, który jest chętnie wykorzystywany do sprzątania domu, jak i w profesjonalnych firmach sprzątających do sprzątanie różnych powierzchni. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mopów, m.in. mopy przeznaczone do zmywania podłóg czy mopy przeznaczone do zamiatania i osuszania podłóg. Niezależnie od tego, jakiego mopa wybierzesz do sprzątania, koniecznie musisz postawić na jego wysoką jakość oraz solidne wykonanie, dzięki czemu jego częste użytkowanie nie doprowadzi do konieczności szybkiej wymiany na nowy model. Odpowiednio dobrany mop sprawi, że sprzątanie będzie wygodne i przede wszystkim skuteczne. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu mopa?

Rodzaje mopów do zmywania
W ofercie marki Linea oprócz profesjonalnych maszyn sprzątających, odkurzacze, chemia do czyszczenia czy maszyn do czyszczenia podłóg znajdują się również mopy do zmywania podłóg. W bogatej ofercie dostępne są różne rodzaje mopów, które można dostosować do sprzątanych powierzchni, np. mopy z płaskim stelażem idealnie nadają się do małych i średnich pomieszczeń, natomiast mopy sznurkowe świetnie sprawdzą się w zbieraniu płynów z posadzek, dlatego idealnie nadaje się do przestrzeni kuchennych czy magazynowych. Mopy dostępne w ofercie wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, które ma zwiększoną odporność na uszkodzenia. Ruchomy przegub umożliwia swobodne manewrowanie mopem, co umożliwi dotarcie nim nawet w ciężko dostępne miejsca.

Czym jest mop nożycowy?
Chociaż mop kojarzy nam się przede wszystkim z akcesoriami przeznaczonymi do mycia podłóg, jednakże w ofercie marki Linea dostępne są również mopy przeznaczone do zamiatania, a także do osuszania podłogi. Profesjonalne mopy do zamiatania sprawiają, że kurz nie unosi się w powietrzu ze względu na nakładkę akrylową, która zbiera luźne śmieci i przyciąga proch. Mop nożycowy do szybkiego zamiatania idealnie odnajdzie się podczas sprzątania dużych powierzchni, np. galerii handlowych, magazynów czy hal sportowych. Mop nożycowy idealnie zastępuje miotłę, a jednocześnie oszczędza czas przeznaczony na sprzątanie i umożliwia praktycznie bezwysiłkową pracę. Uchwyt w kształcie nożyc zazwyczaj uzupełniony jest w możliwość regulacji szerokości, co jest szczególnie przydatne podczas pracy w ciasnych pomieszczeniach.

Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Oceń pierwszy
firmę
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń pierwszy
firmę
Oceń pierwszy
firmę

Inne aktualności