Zobacz również

Fotel z funkcją spania - dobra inwestycja?

Fotel z funkcją spania - dobra inwestycja?

Planowanie aranżacji mieszkania o małym metrażu może być nie lada wyzwaniem. Mimo iż cenimy sobie przestronność, na rynku mieszkań ciągle przybywa niewielkich kawalerek, które często mają zaledwie jeden pokój oraz łazienkę i kuchnię. Takie mieszkanie jest dobrą opcją dla studenta lub kogoś, kto żyje sam. Jeśli jednak zdarza Ci się często przyjmować gości, a masz tylko jedno łóżko, kawalerka może okazać się nieco problematyczna.

Praktyczne rozwiązania do małych wnętrz

Istnieją jednak rozwiązania, dzięki którym nawet najmniejszy pokój będzie funkcjonalny, wygodny oraz stylowy. Doskonałym przykładem mebla mającego wszystkie te cechy jest nowoczesny fotel z funkcją spania. Mebel może mieć wiele zastosowań i świetnie nadaje się zarówno do małego, jak i większego pomieszczenia. Fotel z funkcją spania przeznaczony jest do użytku tam, gdzie jeden pokój spełnia kilka ról i potrzebne są w nim meble solidne, proste w użytkowaniu oraz estetyczne.

Fotel z funkcją spania w kawalerce

Kawalerka jest zwykle niewielkim mieszkaniem z jednym pokojem, pełniącym rolę salonu i sypialni jednocześnie. Aby odpowiednio zagospodarować tę przestrzeń, trzeba się zastanowić, jak wygląda nasz codzienny plan dnia, czy przyjmujemy gości, czy ktoś u nas nocuje itp. Jeżeli tak - wówczas jedna rozkładana kanapa może okazać się niewystarczająca. Tutaj z pomocą przyjdzie rozkładany fotel z funkcją spania. Dlaczego? Dlatego, że jest to mebel uniwersalny i bardzo praktyczny. W dzień taki mebel doskonale sprawdzi się jako miękkie siedzisko, w którym można wygodnie poczytać lub wypić ulubioną kawę. A kiedy odwiedzą nas goście i będzie potrzebne dodatkowe miejsce do spania - fotel w kilka sekund zmieni się w komfortową kanapę, zapewniającą wygodny i zdrowy sen. Jesteśmy pewni, że fotel z funkcją spania nie tylko poprawi funkcjonalność Twojej kawalerki, ale też wspaniale ją ozdobi. Na rynku dostępne są rozmaite modele foteli, w różnych wariantach kolorystycznych. Z łatwością znajdziesz fotel rozkładany do spania w neutralnym, szarym lub beżowym odcieniu, albo mebel w bardziej wyrazistym i intensywnym kolorze.
 

Fotel z funkcją spania w mieszkaniu o dużym metrażu

Fotele z funkcją spania są jednymi z najbardziej uniwersalnych mebli. Z powodzeniem można je stosować np. w pokojach dzieci. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy potrzebują mebli, ułatwiających karmienie, czytanie bajek lub usypianie maluchów. Fotel rozkłada się w kilka sekund i jest wyposażony w miękkie poduchy, zapewniające komfort i wygodę. Z fotela z funkcją spania zadowoleni będą także posiadacze domowych bibliotek lub zadaszonych tarasów. Dzięki meblom można wygodnie drzemać na świeżym powietrzu i z kubkiem ulubionej herbaty. Nowoczesny fotel z funkcją spania nadaje się do każdego wnętrza - zarówno małego, jak i nieco większego.

Komentarze innych (0)

Powiązane firmy

Inne aktualności